Het Antwerpse stadhuis is nog maar enkele maanden uit de steigers en trekt vele duizenden cultuurminnende bezoekers aan. Zo’n parel mag niet ontbreken in de programmatie van onze Culturele Uitstappen.
Het stadhuis is opgenomen op de werelderfgoedlijst van UNESCO. Het is één van de eerste voorbeelden van de renaissance in de Lage Landen. Het gebouw heeft een rijke geschiedenis en is al in gebruik sinds de zestiende eeuw. Er valt heel wat te bewonderen aan én in het statigste gebouw van ‘t stad. De Renaissance voorgevel, prachtige zalen (o.a. ‘t Schoon Verdiep), een expo over de restauratiewerken en tal van kunstwerken.
We krijgen een rondleiding door Jef De Langhe, bekend Sint-Niklasenaar en al 20 jaar stadsgids in Antwerpen.
Noodnummer: 0478/43 59 22
Prijzen |
Basisprijs
: € 20
|
Extra | Datum: vrijdag 24 februari van 13 tot 15 uur Plaats: Grote Markt Antwerpen, aan de boom ter hoogte van Markt 13 en de Wisselstraat Bijdrage: 20 EUR Online inschrijven van 28 januari 13 uur t.e.m. 14 februari Cursuscode: CU2023V04 |