OPENDEUR - Spring In

Opendeurdag in de Vrije Ateliers met demonstraties en proeflessen!

zo 05/02/2023, 13U00

NIEUW SEIZOEN IN AANBOD
OPENDEUR - SPRING-IN


Kijken + doen = Vrije Ateliers!

Zondag 5 februari 2023 van 13 tot 18 uur.
Rode Kruisstraat 25 - 9100 Sint-Niklaas.

Noteer deze dag alvast in jullie agenda!

Start online inschrijvingen vanaf zaterdag 28 januari om 13 uur
Online inschrijven voor de krokus- en paasvakantie van de kinderen kan vanaf 10 januari

Gratis proeflessen!

Prijzen
gratis : € 0
Extra

Programma opendeur 5 februari
 

Plastische vorming:

13 - 18 uur      Airbrush met Guy Van Cleemputte

13 - 18 uur      Decoratie voor huis en tuin in Powertex met Vicky Geerts

13 - 18 uur      Impressionistisch aquarelleren, tekenen is leuk met Caran d’Ache en open atelier tekenen – olieverf - aquarel … met Marc De Vos

13 - 18 uur      Bloemschikken met Erna De Graef

13 – 18 uur     Aquarelleren voor beginners met Leen De Smet

13 – 16.30      Zentangle, botanisch tekenen, fotorealistisch portrettekenen en perspectief tekenen is boeiend met Tineke Coppens

13 – 17.30      Olieverftechniek van de oude meesters met Dirk Bosschaert

14 - 18 uur      Chinese kalligrafie met Qingyang Zhao

13 – 17 uur     Inspirerend tekenen met pastelpotlood met Chantal De Keersmaecker

13 – 17 uur     Leer je eigen kleding creëren, het creëren van kinderkleding, exclusieve bloem in stof maken en hoe leer ik een patroon uittekenen met Francine De Man

13 – 17 uur     Handlettering, brushlettering, de wereld van het potlood nog beter leren kennen en open atelier tekenen – olieverf – aquarel … met Sarah Van Osselaer

14 – 17 uur      Amugurimi haken en stippen op porselein met Lotte Rousseau

15 – 17.30 uur Vrij atelier/gemengde technieken met Ilse Lenaerts

14 – 17 uur     Fleurige bloemen van crepepapier, unieke wenskaarten maken met slijpsel en paasbloemstuk en -decoratie met Cindy Ferket

14 – 17 uur     Borduren in een borduurring, op een t-shirt en op een tote bag met Siska Pannier

 

Audiovisuele kunsten:

13 – 18 uur     Digitale fotografie Patrick Geerinck

 

Filosofie & persoonlijkheidsvorming:

13 – 18 uur     Doorbreek het! Met Ronald Van Rillaer

13 – 16 uur      Ontspannende voetmassage, been- en voetmassage, hoofd-, nek- en schoudermassage op stoelen ontspannen spieren geven minder pijn met Hildegarde De Meulenaere

13.30 – 17       Thais koken met Katesiri Klangkan

14 – 16 uur      Lekker koken met Tina De Vriese

14 – 16 uur      Ongekend Chinees koken met Ma Zhu

14 – 16 uur      O’tagine met Najat El Boubkari

14 – 17 uur      Wardrobe coaching en interieur en persoonlijkheid met Cindy Ferket

 

Actualiteit & geschiedenis:

13 – 18 uur      Impressionisme, neo-impressionisme, kubisme, expressionism en kunst of kitsch? met Tineke Coppens

 

Culturele uitstappen:

14 - 16 uur      Bezoek aan fort Liefkenshoek, aan stadhuis Antwerpen,  aan Museum voor Schone Kunsten Brussel en een culturele fietstocht met Leo Van Belleghem

 

Dans: ‘Teasers’:

Gratis proeflessen!

13 uur – 13.45 uur: Zumba met Christopher

14 uur – 14.45 uur: Flamenco volwassenen met Xanthe

15 uur – 15.45 uur : Flamenco kids met Xanthe

16 uur – 16.45 uur : Solodans voor senioren met Joke

17 uur – 17.45 uur : Solodans met Joke