Laat je meevoeren in de zachte, speelse wereld van aquarel en ontdek hoe water en kleur samen verrassende effecten creëren. In elke les probeer je nieuwe technieken uit en groeit je creativiteit met elke penseelstreek.
Ontdek aquarel voor beginners!
Deze lessenreeks laat je kennismaken met de basisaspecten van aquarel. In elke les gaan we aan de slag met een verschillend onderwerp. Materialen, kleuren, gewassen tonen, natuurlijke elementen, bloemen, landschap, stilleven, architectuur, dieren en portretten komen allen aan bod. In elke les is er plaats voor experiment en kan aquarel gecombineerd worden met andere materialen. Zelf tekenen wordt aangemoedigd maar er zijn ook voorbeelden die gekopieerd kunnen worden.
| Prijzen |
basisprijs per periode
: € 85
|
| Extra | Online inschrijven vanaf zondag 21 juni om 10 uur Maandag van 9u tot 12uur Data: Periode 1: 14-21-28/09, 5-12-19/10 Periode 2: 9-16-23-30/11, 7-14/12 Periode 3: 15-22/02, 1-8-15-22/03 Periode 4: 3-10-24-31/05, 7-21/06 De geschatte materiaalkost bedraagt ongeveer €160. Tijdens de eerste les wordt toegelicht welk materiaal precies nodig is. Voor deze eerste les voorzien we het gebruik van basismateriaal, zodat u niet meteen alles hoeft aan te schaffen. Hieronder vindt u alvast een overzicht van de benodigde materialen:
Tip: Penselenset Zahn Travel Buddy 4-delig + websites zoals discountoffice
+ Payne's grey Ook goedkope sets met allerlei kleuren kunnen prima gebruikt worden, de kleuren vervagen sneller op papier maar voor de rest kan je er prima als beginner mee werken. Vb. Faber Castell Waterverf in box met 48 kleuren Het belangrijkste is dat je de bovenstaande kleuren ongeveer er tussen hebt zitten.
Optioneel: kleurpotloden, aquarelpotloden, andere kleuren (acryl)stiften, washi tape, zout, wattenstaafjes, rijst, acrylverf,... Voor enkele lessen moet er referentiemateriaal meegebracht worden. Dit wordt bij de voorgaande les bekend gemaakt. De verf, penselen en papier zijn het belangrijkste. De eerste les brengt de docent zelf ook heel veel mee om te tonen en te laten proberen. Eventuele bijkomende kosten: Het thuis printen of laten printen van bepaalde afbeeldingen als referentiemateriaal |